UNIVERZÁLNOSŤ

 

VIAC AKO 190 PRÍDAVNÝCH ZARIADENÍ

Prídavné zariadenia AVANT sú konštruované tak, aby mohli plnohodnotne a celoročne pracovať ako rovnocenný partner nakladačov AVANT. Naše prídavné zariadenie sledujú nasledovné princípy:

KOMPATIBILITA

Najlepšie strojné kombinácie sa dosahujú len vtedy, ak je vhodne skombinovaný nosný, základný stroj s prídavným zariadením, ktoré je špeciálne konštruované pre tento daný stroj. Rozmery, výkon prídavnej hydrauliky a ostatné vlastnosti strojov AVANT sú v perfektnej rovnováhe s prídavnými zariadeniami.

VÝKON

Efektivita práce prídavných zariadení je veľmi dôležitá. Prídavné zariadenia AVANT sú skonštruované na dosahovanie maximálneho výkonu v kombinácii s nosným strojom – nakladačom AVANT.

ODOLNOSŤ

Efektivita práce prídavných zariadení je veľmi dôležitá. Prídavné zariadenia AVANT sú skonštruované na dosahovanie maximálneho výkonu v kombinácii s nosným strojom – nakladačom AVANT.

BEZPEČNOSŤ

Špeciálna pozornosť v navrhovaní prídavných zariadení je venovaná práve bezpečnosti práce.

 

 

CELOROČNÁ VYUŽITEĽNOSŤ STROJA


Nakladače a prídavné zariadenia Avant sú konštruované pre celoročné použitie. Voľba kabíny, pracovné svetlá a ostatné technické riešenia sú vyrábané tak do zimných studených podmienok ako aj do letných horúčav. Vlastnosti strojov Avant sú veľmi univerzálne pre celoročné nasadenie. Široká paleta prídavných zariadení zaisťuje, že Váš nakladač Avant nebude stáť väčšiu časť roka bez práce, ale viete využiť všetky jeho výhody v akomkoľvek ročnom období

 

 

KOMPAKTNÝ NAKLADAČ

Pojem kompaktný nakladač nemusí súčasne znamenať aj nízky výkon. V porovnaní s inými kĺbovými nakladačmi s rovnakým výkonom majú nakladače Avant výrazne kompaktnejšie rozmery. To umožňuje výbornú viditeľnosť zo stroja pri práci, ako aj samotnú manévrovateľnosť v tesných priestoroch. Obsluha stroja má celý stroj, prídavné zariadenie ako aj pracovný priestpr plne pod kontrolou.

JEMNÝ NA PÔDU A TRÁVNIKY


Nízka hmotnosť stroja v spojení s kĺbovým riadením umožňuje jazdenie na mäkkých, citlivých povrchoch bez toho, aby prišlo k ich poškodeniu. Toto súčasne ušetrí množstvo času, pretože po skončení práce nie je ďalej nutné opravovať poškodený terén. Samozrejme táto vlastnosť predurčuje stroje Avant na to, aby sa používali aj ako výborná varianta na kosenie trávnikov