EKONOMIKA

 

JEDEN NAKLADAČ PRE VŠETKY DRUHY PRÁCE


Vďaka viac ako 190 rôznym druhom prídavných zariadení sú nakladače Avant jednoducho použiteľné na veľmi širokú paletu prác, a to celoročne. Výmena prídavných zariadení je veľmi rýchla a jednoduchá. Takže s jedným nakladačom vykonáte takmer všetky typy prác len tým, že si vymeníte prídavné zariadenie.

NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY

Kompaktné, kĺbové nakladače Avant spotrebujú extrémne nízky objem paliva a pri normálnom používaní je možné sa pri sérii R dostať pod spotrebu 2 l nafty na hodinu práce. Vďaka kĺbovej konštrukcii stroja je aj opotrebovanie pneumatík minimálne.

 

 

NÍZKE NÁROKY NA ÚDRŽBU


Jednoduchá a prehľadná konštrukcia v kombinácii s kvalitnými komponentmi viditeľne znižuje nároky na náročnosť údržby. Nízky objem elektroniky a používanie osvedčených komponentov výrazne znižujú celkové náklady na údržbu.

 

 

KOMPAKTNÁ A ROBUSTNÁ KONŠTRUKCIA

Nakladače Avant boli testované v extrémne nízkych teplotách na Antarktíde a rovnaké testy sa vykonali aj pri vysokých horúčavách Stredného Východu. Všetky testy, ako aj skúsenosti z rôznych typov prác, pri vysokom zaťažení dokazujú, že nakladače Avant vydržia bez poruchy aj pri mimoriadne vysokej záťaži v rôznych odvetviach vrátane náročného stavebníctva.