NEPORAZITEĽNÝ POMER VÝKON A CENA

 

UNIKÁTNE VLASTNOSTI

Avant je prvý výrobca, ktorý na trh uviedol plne elektrický, batériou poháňaný nakladač. Plne elektrický nakladač s nulovými emisiami a extrémne nízkou hlučnosťou je odpoveďou na požiadavky budúcnosti. Popritom nová séria e ponúka rovnaké pohodlie pri práci a rovnaké vlastnosti ako Avant série 500, ktorý je vybavený s naftovým motorom. Univerzálnosť, kompaktné rozmery a dokonalý pohyb série e umožňujú týmto nakladačom pracovať v rôznom prostredí.

 

RÝCHLOSŤ A ŤAŽNÁ SILA

Pojazdová  rýchlosť série e je 10 km/h, čo je dostatočné pre prácu na kratšie vzdialenosti, v menších priestoroch aj na stavbách. Vďaka elektromotoru je séria e vhodná najmä na použitie vo vnútorných, uzavretých priestoroch. Piestové hydromotory Poclain zabezpečujú dobrú ťažnú silu a celkový výkon spolu s krútiacim momentom elektromotora dokážu okamžite použiť.

 

EXCELENTNÁ TECHNOLÓGIA

Plynulý, hydrostatický pojazd na sérii e ponúka veľmi príjemný pocit zo samotnej jazdy. Údržba stroja obsahuje najmä mazanie stroja a kontrolu jediného filtra: vratný filter hydraulického systému. Nakoniec treba povedať, že nakladače série e sú spoľahlivý partner tak pre jazdu, prácu ako aj pre údržbu. Univerzálnosť a komfort sú zvýšené širokou ponukou voliteľnej výbavy.