PERFEKTNÁ KOMBINÁCIA SILY A OBRATNOSTI

 

VLASTNOSTI V SPRÁVNOM ROZSAHU

Úvodná myšlienka pre vytvorenie série 600 bola spojenie vysokej zdvihovej kapacity vzhľadom na kompaktnú veľkosť stroja a súčasne s dostatočným výkonom hydrauliky na pohon prídavných pracovných zariadení. Modely série 600vedia zdvihnúť až 1100 kg, čo predstavuje 74% vlastnej hmotnosti stroja!Vonkajšie rozmery stroja súčasne dovoľujú pracovať aj v tesných priestoroch.
 

RÝCHLOSŤ A ŤAŽNÁ SILA

Séria 600 zahŕňa tri modely,ktoré sa vo svojej podstate líšia najmä celkovým výkonom a pojazdom. Modely Avant 630 a 635 sú vybavené jedným rýchlostným stupňom, kým model 640 je vybavený dvojrýchlostným systémom pojazdu.

Pojazdová rýchlosť Avantu 640, 22km/hod, je veľmi blízka modelu 750. Okrem využitia v komunálnej údržbe, je to veľká výhoda všade tam, kde je potreba dlhších presunov.

Pojazdová rýchlosť modelov Avant630 a 635 je 14 km/hod. Je to dostatočné pre prácu na menších priestoroch ako aj na prejazdy na kratšie vzdialenosti.
 

KOMFORT

Avant 600 je veľmi stabilný stroj pri prevádzke a to najmä vďaka umiestneniu svojho ťažiska. So širokou paletou pneumatík, je možné dosiahnuť plynulú jazdu s minimom otrasov. Viditeľnosť na pracovné zariadenia je výborná priamo z miesta vodiča, čo pohodlie pri práci len zvyšuje. Nakladač je celkovo veľmi jednoduché ovládať a riadiť. Stroj ponúka veľké množstvo doplnkovej výbavy, rôzne typy kabín a pod. čo spoločne opäť prispieva k lepšiemu pocitu a vyššiemu komfortu pri práci.