UNIVERZÁLNOSŤ POUŽITIA

 

K DISPOZÍCII CEZ 50 DRUHOV PRÍDAVNÝCH ZARIADENÍ

Z celkového počtu viac ako 190 rôznych druhov prídavných pracovných zariadení Avant je k dispozícii pre sériu 300 viac ako 50.
Prídavné pracovné zariadenia  Avant sú vyvinuté a skonštruované tak, aby boli rovnocenným partnerom prenosný stroj – univerzálny nakladač Avant. Pracovné prídavné zariadenia sú vyrábané podľa týchto princípov:


KOMPATIBILITA

Najlepšia kombinácia nosného stroja s prídavným pracovným náradím sa dosiahne len vtedy, keď je pracovné náradie pre daný stroj špeciálne navrhnuté a skonštruované. Rozmery stroja, výkon prídavnej hydrauliky ako aj ostatné vlastnosti nakladačov AVANT sú v dokonalej rovnováhe s pracovnými, prídavnými zariadeniami.

VÝKON

Efektivita práce pracovných zariadení je v praxi nesmierne dôležitá. Prídavné, pracovné zariadenia AVANT sú konštruované a vyrábané práve tak, aby spolu s nosným strojom AVANT podávali v kombinácii najvyšší možný výkon. 

ODOLNOSŤ

Prídavné, pracovné náradie je určené pre ťažkú, každodennú profesionálnu prácu a nasadenie.

BEZPEČNOSŤ

Téme bezpečnosti je pri vývoji a výrobe pracovných zariadení venovaná extra pozornosť.

CELOROČNÁ VYUŽITEĽNOSŤ

Nakladače Avant spolu s prídavnými zariadeniami sú navrhované tak, aby mohli pracovať počas celého roka. Možnosti výberu kabín, pracovných svetiel a mnohé ďalšie technické riešenia nakladačov Avant sú predurčené na použitie stroja tak v zimných podmienkach ako aj na nasadenie v letných horúčavách. Aj preto sú vlastnosti nakladačov Avant veľmi univerzálne a robia za stroja celoročného pomocníka. Široká paleta prídavných pracovných zariadení zabezpečí, že Avant nebude musieť stáť bez práce ani len najmenšiu časť roka, naopak svoje využitie nájde v akomkoľvek období, pri akejkoľvek práci.

  

VÝBAVA STROJA PRE VYUŽITIE V PRAXI

Existuje viacero rôznych výbav pre nakladače série 300, ktoré šetria ľudskú prácu, čas, alebo zvyšujú efektivitu práce. Príklady vhodného príslušenstva:

  • Teleskopické rameno
  • Pracovné svetlá
  • Prídavné závažia
  • Rôzne veľkosti a typy pneumatík