FLEXIBILNÝ A KOMPAKTNÝ

 

OTOČÍ SA TAKMER NA MIESTE

Nakladače série Avant 300 sú poháňané priamo hydromotormi, čo znamená, že sú schopné sa otočiť takmer na mieste a to je veľmi šikovná vlastnosť najmä v tesných priestoroch. Vďaka tejto obratnosti je Avant 300 veľmi populárny najmä pri niektorých prácach v poľnohospodárstve, kde jedinou možnosťou danú prácu zvládnuť je práve tento typ stroja s danou výbavou a technikou. 

MIMORIADNE KOMPAKTNÁ KONŠTRUKCIA

Čo sa celkových vonkajších rozmerov týka, je Avant 300 najmenší zo všetkých nakladačov Avant. Tieto kompaktné rozmery spoločne s malým polomerom otáčania umožňujú tomuto stroju, aby sa otočil aj na stojisku v maštali. Je to veľká pomoc pre obsluhu, takže nie je nutné aby v takýchto prípadoch musel stroj cúvať na väčšiu vzdialenosť. 

ODOLNÝ A DLHODOBO OVERENÝ KONCEPT

Avant 300 bol prvý zo všetkých modelových radov Avant a prvýkrát bol predstavený na začiatku 90-tich rokov. Tento nakladač bol počas mnohých rokov veľa krát testovaný a to v rôznych prostrediach a vďaka svojim rozmerom bol používaný aj vo veľmi drsných podmienkach.Napriek práci v ťažkých podmienkach, najmä na farmách, mnoho nakladačov300 vyrobených začiatkom 90-tich rokov sú do dnes stále v dennodennej prevádzke! Dnešná séria 300 v sebe zahŕňa skúsenosti z viac ako 20ročnej výroby tejto série, aby sme našim zákazníkom vedeli neustále ponúknuť maximálnu spoľahlivosť stroja avant 300.