ĽAHKÝ  MALÝ NAKLADAČ PRE SÚKROMNÉ VYUŽITIE

SPRÁVNE VYVÁŽENÉ VLASTNOSTI

Avant 220 je najdostupnejší kĺbový nakladač Avant. Avant 200 dosahuje max. rýchlosť 10 km/hod.
Napriek malým rozmerom a nízkej hmotnosti modelov Avant série 200 stojí zdvihová kapacita za zmienku, pretože tento mini-nakladač zdvihne až 50% svojej vlastnej váhy! Avant 200 je vhodný stroj na záhradnícke práce, zakladanie trávnikov ale aj na menšie stavby. Vďaka svojim malým rozmerom si nevyžaduje veľký skladovací priestor.Jednoducho sa prepravuje, napr. si ho vezmite aj na chatu.
 

 

UNIVERZÁLNOSŤ

Avant série 200 je vďaka malým rozmerom ľahko manévrovateľný,čo robí z tejto základnej modelovej rady univerzálny stroj pre rôzne prácena rôznych miestach. Stroj má dostatočný výkon na celoročné využitie. Malérozmery a ľahká ovládateľnosť sú dôležité najmä ak má stroj neskúsenúobsluhu. Bezpečnosť práce je na vrchole záujmu výrobcu a každý stroj ještandardne vybavený bezpečnostným rámom ROPS. Miesta údržby sú ľahko dostupné. 

 

POHODLIE PRI PRÁCI

Práca s Avant-om 200 je jednoduchá a bezstarostná.Zvláštna pozornosť je kladená aj komfortu obsluhy a prídavné pracovnézariadenia sú koštruované na základe potrieb klientov. Tento nakladač zvyšujeefektivitu práce a šetrí Váš čas. Pri práci s avantom, môžete súčasnetráviť čas so svojou rodinou a baviť sa pri práci, budovať teamového duchaa to všetko počas práce vo Vašej záhrade.