EFEKTIVITA

 

NEUVERITEĽNÝ POMER VÝKON - ROZMERY STROJA

Napriek malým rozmerom a nízkej hmotnosti modelov Avant série 200 stojí zdvihová kapacita za zmienku, pretože tento mini-nakladač zdvihne až 50% svojej vlastnej váhy! Tento stroj je agilný a výkonný a jeho vlastnosti sú dostatočné tak na prácu v záhrade ako aj najťažšiu prácu. Naopak výhodou tejto série je práve nízka hmotnosť, čo zaručuje bezpečný pohyb po citlivých povrchoch. Kĺbová konštrukcia zjednodušuje riadenie a manipuláciu so strojom.

 

 

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Kĺbové nakladače Avant sú veľmi jednoduché na obsluhu a naučiť sa na nich jazdiť je otázkou niekoľkých hodín. Samotné riadenie je zabezpečené pomocou volantu v kabíne stroja, pohyb vpred a vzad sa aktivuje dvoma oddelenými pedálmi. Vonkajšie rozmery stroja sú natoľko kompaktné, že rovnako prispievajú k zjednodušenému riadeniu, pretože vodič vidí celý stroj vrátane prídavného zariadenie priamo zo svojho sedadla. Aj bez predchádzajúcich skúseností s nakladačmi Avant je jeho obsluhu možné rýchlo a úspešne zvládnuť.

 

 

POJAZDOVÁ RÝCHLOSŤ

Pojazdová rýchlosť modelov rady Avant 200 je 10 km/hod. To je postačujúce pre akúkoľvek prácu na menších plochách a bez veľkých prejazdov.