WYDAJNOŚĆ

 

WYSIĘGNIK TELESKOPOWY

AVANT od dłuższego czasu znany jest ze swojego wysięgnika teleskopowego. Struktura ładowarki jest bardzo kompaktowa a zarazem z dużym udźwigiem. Na wsuniętym wysięgniku teleskopowym możliwe jest podnoszenie dużych ciężarów. Natomiast na wysuniętym wysięgniku udźwig jest mniejszy ale wysokość podnoszenia jest większa.

 

 

PODŁĄCZENIE NARZĘDZI WYMIENNYCH

System montażu narzędzi wymiennych jest prosty i łatwy w obsłudze. System mechanicznego podłączenia jest półautomatyczny. Oznacza to że mocowanie i blokowanie narzędzia odbywa się z kabiny operatora poprzez zadanie narzędzia „na siebie”.

Dostępne w opcji dodatkowej jest ryglowanie sworzni za pomocą hydrauliki. Wówczas operator nie musi wychodzić z kabina podczas odłączania – przyłączania osprzętu nie zasilanego hydrauliką.

System multizłącza w ładowarkach AVANT jest zaawansowanym rozwiązaniem na rynku. Umożliwia odłączania i przyłączenie hydrauliki maszyny bez konieczności gaszenia silnika. Nie ma możliwości pomyłki podczas przyłączania hydrauliki. Multizłącze jest bardzo szczelne, brak wycieków oleju hydraulicznego podczas przyłączania i odłączania..

 

 

 

 

ŁATWY W PROWADZENIU

Ładowarki przegubowe Avant są bardzo łatwe do nauki jazdy. Ładowarką sterujemy kierownicą, jazda do przodu i do tyłu odbywa się za pośrednictwem pedałów. Niewielkie wymiary maszyny ułatwiają jazdę, ponieważ kierowca może zobaczyć całą maszynę i narzędzie wymienne, siedząc na siedzeniu kierowcy. Nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w prowadzeniu maszyn wystarczy kilka godzin praktyki aby nauczyć się obsługi miniładowarki AVANT.