WSZECHSTRONNOŚĆ

PONAD 190 NARZĘDZI WYMIENNYCH

Narzędzia wymienne AVANT zostały zaprojektowane wg zasad:

ZGODNOŚĆ

Dobre połączenie mini ładowarki AVANT z narzędziem można osiągnąć, gdy dana maszyna wyposażona jest w narzędzia, które dopasowane są zgodnie z jej szerokością oraz wydajnością hydrauliczną.

MOC

Wydajność pracy narzędzia wymiennego to istotna wartość. Narzędzia wymienne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność w połączeniu ładowarka – narzędzie.

TRWAŁOŚĆ

Narzędzia wymienne przeznaczone są do ciężkiej, ciągłej pracy.

BEZPIECZEŃSTWO

Szczególną uwagę zwrócono na płytę mocującą narzędzie do ładowarki.


CAŁOROCZNE WYKORZYSTANIE

Mini ładowarki AVANT zostały zaprojektowane do całorocznego użytku. Opcje zabudowy, kabin oraz inne rozwiązania techniczne pozwalają na wykorzystanie podczas zimy czy lata. Szeroka gama narzędzi wymiennych umożliwia pracę podczas całego roku.

KOMPAKTOWA ŁADOWARKA

Kompaktowa ładowarka nie zawsze oznacza małą moc. W porównaniu do innych tego typu mini ładowarek przegubowych AVANT posiada znacznie mniejsze wymiary zewnętrzne. Umożliwia to doskonałą widoczność oraz pracę w ciasnych pomieszczeniach.


 


DELIKATNA NA TRAWNIKU

Lekka maszyna przegubowa umożliwia jazdę po trawniku bez uszkadzania go. Nie niszczy trawnika z uwagi na funkcję hydraulicznego dyferencjału. Dlatego często wykorzystywana jest jako kosiarka.