BEZKONKURENCYJNY STOSUNEK MOCY DO CENY

 

UNIKALNE WŁAŚCIWOŚCI

AVANT jest pierwszym producentem, który wprowadził na rynek w pełni elektrycznie zasilaną mini ładowarkę. Brak emisji spalin, niski poziom hałasu – to cechy, które były wymagane przez niektórych klientów. Z AVANTem serii E spełniamy oczekiwania klienta. Wszechstronność, kompaktowe wymiary i zwinność serii E pozwala na pracę w różnym terenie. 

PRĘDKOŚĆ I MOC

Szybkość serii e wynosi 10 km/h i jest wystarczająca podczas pracy na mniejszych powierzchniach lub na placu budowy. Dzięki silnikom elektrycznym seria e jest bardzo przydatna zwłaszcza do użytku wewnątrz pomieszczeń. Silniki tłokowe zapewniają dobrą siłę, a cała moc i moment obrotowy silnika elektrycznego są natychmiast użytkowane.  

DOSKONAŁA TECHNOLOGIA

Bezstopniowy napęd hydrostatyczny serii e zapewnia przyjemne doświadczenie w prowadzeniu samochodu. Konserwacja obejmuje głównie smarowanie części, a w maszynie jest tylko jeden filtr: powrotny w układzie hydraulicznym. Podsumowując, ładowarka serii e jest komfortowym partnerem do pracy, prostym i tanim w utrzymaniu. Wszechstronność i komfort maszyny są dodatkowo zwiększone przez szeroki wybór opcji.