EKONOMIA
 

JEDNA ŁADOWARKA DO WIELU ZADAŃ

AVANT to bardzo łatwa, elastyczna maszyna do wykonywania szeregu różnych prac. Ponad 190 narzędzi wymiennych, które jesteśmy w stanie bardzo szybko adoptować do maszyny.

 

700_properties_economy_one_machine_many_purposes.jpg

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI

Koszt eksploatacji mini ładowarki AVANT serii E jest niski z uwagi na użycie baterii akumulatorowych. Brak kosztów paliwa. Akumulatory nie wymagają serwisu tak jak w przypadku silnika (wymiana oleju, filtrów). Dzięki zintegrowanemu systemowi ładowania możemy w dowolnym momencie i miejscu ładować akumulatory (230V/10A). Dzięki zastosowaniu przegubu zużycie opon w warunkach normalnych jest również niewielkie. 

 

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA

Prosta i przejrzysta konstrukcja oraz wysokiej jakości komponenty znacznie zmniejszają potrzebę konserwacji. Akumualory i układ elektryczny z serii E jest praktycznie bezobsługowy. Korzystanie z dobrze znanych komponentów znacznie obniża koszty konserwacji. 

 

ZWARTA I MOCNA KONSTRUKCJA

Mini ładowarki AVANT zostały przetestowane w mrozach arktycznych, jak również w upale Bliskiego Wschodu. Doświadczenia te sprawiły, że konstrukcja AVANT zapewnia pracę w każdych warunkach klimatycznych.

700_properties_economy_compact_strong_structure.jpg