WSPANIAŁE POŁĄCZENIE MOCY I ZWINNOŚCI

 

WŁAŚCIWOŚCI NA DUŻĄ SKALĘ

Punktem startowym dla ładowarek serii 600 był pomysł, aby połączyć żwawy udźwig maszyny w stosunku do wielkości. AVANT serii 600 jest w stanie podnieść 1100kg co daje 74% swojej masy.
 

PRĘDKOŚĆ I SIŁA UCIĄGU

Seria 600 posiada trzy modele, które różnią się między sobą zakresem prędkości poruszania się. AVANT 630 oraz 635 poruszają się w zakresie jednej prędkości (żółw) natomiast AVANT 640 posiada zakres dwóch prędkości (żółt i zając).

Prędkość poruszania się miniładowarki AVANT 640 porównywalna jest do prędkości poruszania się miniładowarki AVANT 750. Pozwala to na wykorzystanie miniładowarki w pracach, które uwarunkowane są przemieszczaniem się ładowarki na dłuższe odległości.

Prędkość poruszania się miniładowarki AVANT 630 oraz 635 to 14km/h, która jest wystarczająca do pracy na małych terenach oraz miejscach budowy oraz kiedy odległości z punktu A do B nie są duże
 

KOMFORT

AVANT serii 600 jest bardzo stabilną ładowarką w uwagi na nisko położony środek ciężkości. Widoczność z ładowarki jest bardzo dobra i nie ma potrzeby, aby wychylać się z kabiny by zobaczyć narzędzie wymienne. Jest prosta w obłudze i prowadzeniu. Pozostałe opcje, akcesoria, różne rodzaje kabin również zwiększają komfort