OPCJE KABIN

 

Ładowarki AVANT wyposażone są w certyfikowaną ramę ROPS z przyciemnionym daszkiem z plexiglasu

700_properties_cabin_L.jpg

L

Kabina AVANT L jest doskonałym i ekonomicznym wyborem, gdy operator chce mieć ochronę
przed deszczem, wiatrem i opadami śniegu z trzech stron. Kabina L nie jest wyposażona w drzwi lecz mimo to znacznie poprawia ona wygodę i warunki pracy operatora. Ta kabina jest mocowana na standardowej ramie ROPS serii 700, co zapewnia operatorowi bezpieczeństwo. Składa się ona z szyby przedniej - wiatrochronu (z wycieraczką), prawym oknem bocznym i oknem tylnym. 

LX

Kabina L X p osiada w szystkie zalety kabiny L, a dodatkowo jest wyposażona w drzwi i ogrzewanie, co j eszcze b ardziej p oprawia wygodę operatora w trudnych warunkach pogodowych. W cieplejszych porach roku drzwi i okna mogą być łatwo zdemontowane. Zarówno na kabinie typu L, jak i na kabinie LX mogą być instalowane opcjonalnie lampy przednie, migacze, reflektor oraz sygnalizator błyskowy.

700_properties_cabin_LX.jpg 

DLX

700_properties_cabin_DLX.jpg

Punktem wyjścia przy projektowaniu nowej kabiny DLX była dalsza poprawa ergonomii
i warunków pracy operatora. Kabina DLX została zaprojektowana tak, aby zapewnić komfort pracy w najtrudniejszych warunkach: od wysokich do niskich temperatur, również ochrona przed deszczem i słońcem. Usprawnienia w nowej kabinie sprawiają, że kabina jest bardziej przestronna i wygłuszona (zmniejszony poziom hałasu). Większe okna zapewniają więcej światła i lepszą widoczność. Podniesiony komfort przez zastosowanie pneumatycznego amortyzatora fotela. Dodatkowo w opcji kabina może być wyposażona w klimatyzację. Mimo,że bezpieczeństwo, wydajność, wielofunkcyjność i dobre warunki do pracy są istotą projektu AVANT, poświęciliśmy dużo uwagi nowej kabinie. Stanowi ona nowoczesną konstrukcję w najlepszym wydaniu.