BEZPIECZEŃSTWO

 

DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ

W opracowaniu wszystkich modeli miniładowarek Avant skoncentrowano się na doskonałej widoczności. Kierowca musi zobaczyć całą maszynę: z przodu, z tyłu i po obu stronach. To samo odnosi się do maszyn wyposażonych w osłony bezpieczeństwa oraz w kabiny.

Kabina, która zamontowana jest na przedniej części miniładowarki ma bardzo ważną rolę w widoczności. Zapewnia najlepszy widok na osprzęt oraz pracę. Najlepszą widoczność na pracę narzędzia uzyskuje się gdy operator siedzi najbliżej narzędzia, jak to tylko możliwe.

Nie centrycznie względem osi maszyny położony wysięgnik zapewniający szerokie pole widzenia – doskonała kontrola pracujących narzędzi. Większa precyzja obsługi, wydajność i bezpieczeństwo. Operator nie musi podnosić się z fotela, aby zapewnić sobie dobrą widoczność.

700_properties_safety_visibility.jpg

 

 

STABILNOŚĆ

Wszystkie ładowarki Avant mają sztywny przegub. Jest to jeden z najważniejszych czynników, pomagających osiągnąć doskonałą stabilność w każdej sytuacji. Ponadto nisko osadzony środek ciężkości sprawia, że stabilność ładowarki wzrasta.

RAMA BEZPIECZEŃSTWA

Rama bezpieczeństwa ROPS jest w standardzie.

Avant_600_700_properties_safety_1.jpg

 

 

CZUJNIK PRZECIĄŻENIA

Czujnik przeciążenia jest standardem wyposażenia miniładowarek serii 600. W przypadku gdy tylnie koła oderwą się od ziemi sygnalizuje dźwiękiem, w następstwie operator ma więcej czasu na zareagowanie gdy maszyna jest niestabilna.

Avant_600_700_properties_safety_2.jpg