ZWINNY I KOMPAKTOWY

 

OBRACA SIĘ W MIEJSCU

Avant serii 300 jest niezwykle zwinny co sprawia że radzi sobie w  ciasnych miejscach. Ze względu na jego zwinność Avant serii 300 jest bardzo popularny zwłaszcza w gospodarstwach rolnych, gdzie ładowarka tego rodzaju  to świetny sposób na ułatwienie pracy 

NIEZWYKLE ZWARTA KONSTRUKCJA

Wymiary zewnętrzne Avanta seri  300 są najmniejsze ze wszystkich ładowarek Avant. Kompaktowe wymiary w połączeniu z bardzo dobrym promieniem skrętu pozwala  nawet na karmienie bydła. 

WYTRZYMAŁE I DOBRZE SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Avant serii 300 jest pierwszym modelem ładowarki Avant i został zaprezentowany po raz pierwszy na początku lat 90-tych. Maszyny były użytkowane przez lata w wielu różnych środowiskach, a ze względu na kompaktowe wymiary  urządzeń są również stosowane w bardzo trudnych warunkach. Mimo ciężkiej pracy te ładowarki wytrzymują w gospodarstwach, wiele lat. Urządzenia które zostały wyprodukowane w latach 90-tych nadal pracują na co dzień. Obecna seria  300 wykorzystuje wiedzę oraz doświadczenie zbierane od ponad 20 lat, w celu zapewnienia dostępności i niezawodności urządzenia.