LEKKI I NIEWIELKICH ROZMIARÓW ŁADOWARKA DO UŻYTKU PRYWATNEGO

WŁAŚCIWOŚCI NA DUŻĄ SKALĘ

Avant 220 jest najtańszą przegubową ładowarką spośród modeli Avant. Maksymalna prędkość miniładowarki AVANT wynosi 10 km/h.

Pomimo niewielkich rozmiarów i lekkości, AVANT serii 200 jest w stanie podnieść 50% swojej wagi. Ładowarka Avant 200 doskonale nadaje się do ogrodnictwa i budownictwa ekologicznego, jak również do mniejszych prac budowlanych. Ze względu na małe wymiary, nie wymaga dużej przestrzeni do przechowywania i jest łatwa do przewożenia z miejsca na miejsce. 

 

WSZECHSTRONNOŚĆ

AVANT serii 200 to podstawowa ładowarka, niezwykle uniwersalna, niewielkiego rozmiaru i łatwa w sterowności. Ma wystarczająco dużo mocy, aby zapewnić efektywną pracę przez cały rok, nawet dla zaawansowanych użytkowników. Bezpieczeństwo pracy jest na najwyższym poziomie. Dach bezpieczeństwa ROPS jest standardem. Elementy eksploatacyjne są łatwo dostępne co skutkuje niskim kosztem utrzymania. 

 

KOMFORT

Praca z ładowarką AVANT serii 200 jest prosta i bezstroska. Szczególną uwagę zwrócono na komfort pracy i narzędzia wymienne zaprojektowane pod potrzeby klienta.