TÕHUSUS

 

TELESKOOPPOOM

Avant on oma teleskooppoomi poolest tuntud juba pikka aega. Tänu sellele on laadur väga kompaktse konstruktsiooniga, kuid samas suure tõstevõimega. Kui teleskooppoom on sisse tõmmatud, saab tõsta raskeid koormaid, samas kui väljasirutatud teleskooppoomi abil saavutatakse erakordne tööulatus ja tõstekõrgus. Sageli on tööulatus tõstekõrgusest tähtsamgi.

 

 

TÖÖVAHENDI ÜHENDAMINE

Avanti töövahendi haakesüsteem võimaldab töövahendeid hõlpsalt külge haakida.

Mehaaniline haakesüsteem on poolautomaatne. See tähendab, et töövahendi saab külge haakida ja lukustada otse kabiinist, kallutades töövahendit piisavalt tahapoole.

Töövahendi ühendamiseks on olemas ka hüdrauliline kiirhaakeplaat. Kiirhaakeplaati käitatakse laaduri kabiinist ning selle abil on võimalik avada lukustus ja töövahend lahti haakida kabiinist lahkumata.  

Avanti hüdroliitmike ühendusplokk on müügilolevate lahenduste hulgas tehniliselt kõige täiuslikum. Kiire ühendamine ja lahutamine on võimalik ka siis, kui mootor töötab ja/või töövahend on rõhu all. Liitmikud toimivad igas olukorras ja neid ei ole võimalik valesti ühendada. Mehhanism on lekkevaba, mistõttu ei ole töövahendi vahetamine enam määriv töö ning lahutamisel ei tilgu õli.

 

 

LIHTNE JUHTIDA

Avanti keskliigendiga laaduritega sõitma õppimine on väga lihtne. Laadurit roolitakse rooliratta ning edaspidi ja tagurpidi liikumist ohjatakse kahe pedaali abil. Masina kompaktsed mõõtmed hõlbustavad sõitmist, sest juht näeb kogu masinat ja töövahendit juhikohal istudes. Avantiga sõitmise selgeks õppimiseks kulub vaid mõni tund, isegi kui varasem kogemus masinate juhtimisel puudub.