R-SEERIA VÕRRELDES TAVAPÄRASE AVANTI LAADURIGA

NÄHTAVUS

R-seerial on nähtavus ette veidi kehvem kui tavapärasel Avanti laaduri, kuna juht istub laaduri tagaraamil. Kuna laaduri kabiin on töövahendist veidi kaugemal, on töövahend paratamatult veidi kehvemini näha.

MÕÕTMED

R-seeria ja tavapärase Avanti välismõõtmed on täpselt samad, v.a kõrgus. R-seeria juhtimisseadiste ja kabiini asendi tõttu on laadur ligikaudu 10 cm kõrgem kui tavapärane Avant laadur.

TÕSTEVÕIME

Tavapärase Avanti ja R-seeria tõstevõime on sisuliselt ühesugune, kui masinad on sirgelt, s.o keskliigend ei ole küljele pööratud. Masina pööramisel väheneb R-seeria tõstevõime kiiremini kui tavapärasel Avantil, sest masina konstruktsioon on teistsugune ning R-seerial ei ole sama palju vastukaalu. Kui laaduri keskliigend on täielikult küljele pööratud, on tõstevõime erinevus ligikaudu 150 kg tavapärase Avanti kasuks.  

 

 

 

 

PÖÖRDENURK

Kuigi R-seeria pöörderaadius on sisuliselt sama suur kui muudel Avantidel, on R-seeriaga lihtsam pöörata väga kitsastes kohtades, sest juhiiste ei ulatu rataste pöörderaadiusest kaugemale. R-seeria roolisüsteemi eelised tulevad kõige paremini esile siis, kui sõita kitsastes koridorides ja sisetingimustes.