TÕHUSUS

 

TELESKOOPPOOM

Avant on oma teleskooppoomi poolest tuntud juba pikka aega. Tänu sellele on laadur väga kompaktse konstruktsiooniga, kuid samas suure tõstevõimega. Kui teleskooppoom on sisse tõmmatud, saab tõsta raskeid koormaid, samas kui väljasirutatud teleskooppoomi abil saavutatakse erakordne tööulatus ja tõstekõrgus. Sageli on tööulatus tõstekõrgusest tähtsamgi.

OPTIDRIVE™

Avant has developed an innovative solution for improving the performance of the drive circuit in Avant loaders. In Optidrive™ drive circuit the amount of hydraulic hoses and fittings has been radically reduced and optimized.

Benefits of the Optidrive™ drive circuit:

- 10% better performance
- 60% less hydraulic connections
- 20% less hoses
- Less heat build up – in Optidrive™ the amount of flushing oil in the drive motors is 5 times bigger compared to the old system, providing a far better cooling of the drive circuit
- Parking brake in rear wheels guarantees the best possible grip on all load and terrain situations
- Less engine vibrations and noice thanks to the new engine mounts (vibration dampers). The vibrations have reduced by 50 % on Avant 745 and 750, and by 37 % on Avant 755i and 760i.
- Better hydraulic connector system
- Better servicing

 

 

TÖÖVAHENDI ÜHENDAMINE

Avanti töövahendi haakesüsteem võimaldab töövahendeid hõlpsalt külge haakida. Mehaaniline haakesüsteem on poolautomaatne. See tähendab, et töövahendi saab külge haakida ja lukustada otse kabiinist, kallutades töövahendit piisavalt tahapoole.

Töövahendi ühendamiseks on olemas ka hüdrauliline kiirhaakeplaat. Kiirhaakeplaati käitatakse laaduri kabiinist ning selle abil on võimalik avada lukustus ja töövahend lahti haakida kabiinist lahkumata.  

Avanti hüdroliitmike ühendusplokk on müügilolevate lahenduste hulgas tehniliselt kõige täiuslikum. Kiire ühendamine ja lahutamine on võimalik ka siis, kui mootor töötab ja/või töövahend on rõhu all. Liitmikud toimivad igas olukorras ja neid ei ole võimalik valesti ühendada. Mehhanism on lekkevaba, mistõttu ei ole töövahendi vahetamine enam määriv töö ning lahutamisel ei tilgu õli. 

 

LIHTNE JUHTIDA

Avanti keskliigendiga laaduritega sõitma õppimine on väga lihtne. Laadurit roolitakse rooliratta ning edaspidi ja tagurpidi liikumist ohjatakse kahe pedaali abil. Masina kompaktsed mõõtmed hõlbustavad sõitmist, sest juht näeb kogu masinat ja töövahendit juhikohal istudes. Avantiga sõitmise selgeks õppimiseks kulub vaid mõni tund, isegi kui varasem kogemus masinate juhtimisel puudub.

700_properties_safety_drivability.jpg

KIIRUS

Uus Avant 760i on Avanti laadurite hulgas suurima sõidukiirusega. Avant 760i kiirus on kuni 30 km/h. See võimaldab uuel 760i laaduril võistelda suuremate masinatega näiteks kinnisvarahoolduses ja mitmesugustes muudes valdkondades.

Mudeli AVANT 750 sõidukiirus on kogunisti 25km/h. Selline sõidukiirus võimaldab AVANT 750 laaduriga tõhusalt hooldada kinnistuid linnapiirkonnas.

AVANT 745 sõidukiirus on 14 km/h, mis on piisav väiksematel aladel või ehitusplatsil töötamiseks.