VÕIMSUSE JA MANÖÖVERDUSVÕIME TÄIUSLIK KOMBINATSIOON

VAJALIKUD OMADUSED SOBIVAS SUURUSES

Avant 600-seeria puhul lähtuti sellest, et masinal oleks ohtralt tõstejõudu võrreldes masina suurusega ja et hüdrosüsteem oleks töövahendite jaoks piisavalt võimas. 600-seeria laadurid suudavad tõsta kuni 1100 kg, mis moodustab 74% laaduri enda massist.  Masina kompaktsus tagab hea manööverdusvõime ka kitsastes oludes.
 

KIIRUS JA TÕMBEJÕUD

600-seerias on kolm mudelit, mis erinevad üksteisest peamiselt võimsuse ja veermiku jõuülekande poolest. Mudelid Avant 630 ja 635 on ühe sõidukiirusevahemikuga, mudel 640 aga kahega.

Avant 640 kiirus 22 km/h on väga lähedal 750 omale. See võimaldab kasutada mudelit 640 tõhusaks kinnisvarahoolduseks linnapiirkonnas, samuti pikemate vahemaade läbimiseks.

AVANT 635 ja AVANT 630 sõidukiirus on 14 km/h, mis on piisav väiksematel aladel või ehitusplatsil töötamiseks, samuti siis, kui vahemaad ei ole eriti pikad.
 

MUGAVUS

Avant 600-seeria laadurid on sõitmisel väga stabiilsed tänu ühtlasele raskusjaotusele. Tänu laiale rehvivalikule on võimalik sõidustabiilsust veelgi suurendada. Nähtavus laadurist on suurepärane, mistõttu juht ei pea end kabiinist välja upitama, et näha töövahendit. Laaduri juhtimine on lihtne. Mugavust suurendavad saadavalolev lisavarustus ja erinevad kabiinivariandid.