OHUTUS

 

SUUREPÄRANE NÄHTAVUS

Kõikide Avanti laadurite väljatöötamisel on silmas peetud suurepärast nähtavust. Masin peab olema täies ulatuses juhile nähtav – esiots, tagaots ja mõlemad küljed. Sama kehtib nii turvaraamistiku kui ka kabiiniga masinate puhul.

Masina esiraami küljes paikneval kabiinil on tähtis roll nähtavuse tagamisel. Kabiinist on töövahendit ja tööst hea ülevaade. Parima töötulemus saavutatakse siis, kui juht istub töövahendile võimalikult lähedal.

Kolmas oluline tegur nähtavuse juures on Avanti ekstsentriline teleskooppoom. Teleskooppoom on masina pikikesktelje suhtes nihkes, tänu millele on nähtavus ette väga hea poomi mis tahes asendis.

700_properties_safety_visibility.jpg

 

 

STABIILSUS

Kõikidel Avanti laaduritel on jäik keskliigend. See on kõige olulisem tegur suurepärase stabiilsuse saavutamiseks kõikides olukordades. Lisaks sellele on raskuskese paigutatud võimalikult madalale, et suurendada laaduri stabiilsust.

TURVARAAMISTIK JA TURVAKATUS STANDARVARUSTUSES

Iga 600-seeria laaduri standardvarustuses on sertifitseeritud turvaraamistik ja turvakatus.

Avant_600_700_properties_safety_1.jpg

 

 

KOORMUSANDUR

Koormusandur on AVANT 600-seerial standardvarustuses ning annab helimärguande, kui tagarattad hakkavad maast õhku tõusma. See ennetav hoiatus annab juhile rohkem aega reageerida juhul, kui masin muutub ebastabiilseks.

Avant_600_700_properties_safety_2.jpg