KERGE JA SÄÄSTLIK LAADUR

VAJALIKUD OMADUSED SOBIVAS SUURUSES

Hoolimata 400-seeria väiksusest ja kergusest on laaduri tõstevõime märkimisväärne – ligikaudu 50% laaduri massist. Laaduri pöörderaadius on alla kahe meetri ehk sisuliselt pöörab laadur ümber kohapeal. Lisavarustuses oleva teleskooppoomiga on 400-seeria tõstekõrgus 2,8 meetrit, s.o tööulatus on suurepärane. 

AVANTI SOODSAIM KESKLIIGENDIGA DIISELLAADUR

Avant 420 on diiselmootoriga laaduritest soodsaim. See on ka diiselmootoriga Avanti laadurite hulgas väikseim. Avant 400 maksimumkiirus on 12 km/h. 

MITMEKÜLGSUS

Avant 400-seeria on tänu oma väikestele mõõtmetele ja heale juhitavusele tõeliselt mitmekülgne masin mitmesugusteks töödeks erinevates kohtades. Masinal on piisavalt võimsust, et töödega tõhusalt toime tulla aastaringselt. Masina sobiv suurus ja hea juhitavus tulevad esile eriti siis, kui masina kasutajad ei ole väga kogenud. Avant 400-seeria on piisavalt võimas pea kõikide Avanti töövahendite kasutamiseks. Tööohutus on tipptasemel ning turvaraamistik on laaduri standardvarustuses. Hooldust vajavad kohad on kergesti ligipääsetavad, mistõttu on laaduri hooldamine lihtne.