PAINDLIK JA KOMPAKTNE

 

PÖÖRAB KOHAPEAL

Avant 300-seeria on külgroolimisega, mis tähendab, et see pöörab kohapeal ja on äärmiselt paindlik kitsastes oludes. Tänu oma manööverdusvõimele on Avant 300-seeria laadurid väga populaarsed eeskätt teatavates põllumajanduslikes rakendustes, kus sedalaadi masin on ainus võimalus tööd lihtsustada. 

ÄÄRMISELT KOMPAKTNE EHITUS

Välismõõtmete poolest on Avant 300-seeria väikseim kõikide Avanti laadurite hulgas. Kompaktsus ja erakordne pöörderaadius võimaldab sageli ringi pöörata isegi kariloomade söötmisribal, mistõttu juht ei pea pikalt tagurpidi sõitma. 

VASTUPIDAV JA JÄRELEPROOVITUD LAHENDUS

Avant 300-seeria on Avanti esimene laadurite seeria, mida esitleti esimest korda 1990. aastate alguses. Masinaid on testitud aastate jooksul paljudes erinevates keskkondades ning tänu oma kompaktsetele välismõõtmetele kasutatakse neid ka eriti keerulistes tingimustes. Hoolimata raskest tööst, mida nende laaduritega farmides tehakse, on paljud 1990. aastate alguses valmistatud laadurid endiselt igapäevaselt töös. Praegune 300-seeria kätkeb endas enam kui 20 aasta vältel omandatud teadmisi ja oskusi, mis tagab masina mitmekülgse kasutatavuse ja töökindluse.