MITMEKÜLGSUS

 

LIGI 100 TÖÖVAHENDIT

AVANTi töövahendid on loodud AVANTi koormajate väärseteks lähtuvalt järgmistest põhimõtetest:

KOKKUSOBIVUS

Parima masina/töövahendi kombinatsiooni saab ainult siis, kui hea laaduri külge on ühendatud just selle masina jaoks konstrueeritud töövahend. AVANTi mõõtmed, hüdroväljavõtted ja muud parameetrid on töövahenditega täielikus kooskõlas.

VÕIMSUS

Töövahendite puhul on tööjõudlus väga tähtsal kohal. AVANTi töövahendid on konstrueeritud nii, et tööjõudlus oleks laaduri külge haagituna maksimaalne.

 

 

VASTUPIDAVUS

Töövahendid on mõeldud raskeks ja pidevaks professionaalseks tööks.

OHUTUS

Töövahendite konstrueerimisel on pööratud erilist tähelepanu nende ohutusele.

AASTARINGNE LAHENDUS

Avanti laadurid ja töövahendid on loodud aastaringseks kasutamiseks. Kabiinide valiku, töötulede valiku ja laadurite tehniliste lahenduste puhul on silmas peetud nii külma talveilma kui ka suviseid pärastlõunaid. Seega on Avant väga mitmekülgne ja sobib aastaringseks kasutamiseks. Tänu töövahendite laiale valikule ei seisa masin suurema osa aastast jõude ning igal aastaajal saab sellega teha palju kasulikku.

 

 

KOMPAKTLAADUR

Kompaktlaadur ei tähenda alati väikest võimsust. Võrreldes sama suurte keskliigendiga laaduritega on Avantil märgatavalt väiksemalt välismõõtmed. See tagab suurepärase nähtavuse juhikohalt ja võimaldab töötada kitsastes oludes. Selle kompaktlaaduri kabiinis on töövahend ja töökeskkond eriti hästi tajutavad.

ÕRN MURULE

Kerge, keskliigendiga masin võimaldab sõita õrnal pinnasel seda kahjustamata. See säästab palju aega, sest pärast töö lõpetamist ei ole vaja pinnasekahjustusi kõrvaldada. Samuti saab laadurit kasutada tõhusa muruniidukina.