KERGE JA VÄIKE LAADUR ERAKASUTUSEKS

VAJALIKUD OMADUSED SOBIVAS SUURUSES

Avant 220 on Avanti soodsaim keskliigendiga laadur. Avant 200-seeria laadurite maksimumkiirus on 10 km/h.

Hoolimata 200-seeria väiksusest ja kergusest on laaduri tõstevõime märkimisväärne – ligikaudu 50% laaduri massist. Avant 200-seeria laadur sobib ideaalselt aia- ja haljastustöödeks, samuti väiksemateks ehitustöödeks. Tänu oma väiksusele ei vaja see suurt hoiuruumi ning seda on lihtne transportida näiteks kodust suvilasse. 

 

MITMEKÜLGSUS

Avant 200-seeria on tänu oma väikestele mõõtmetele ja heale juhitavusele tõeliselt mitmekülgne masin mitmesugusteks töödeks erinevates kohtades. Masinal on piisavalt võimsust, et töödega tõhusalt toime tulla aastaringselt. Masina sobiv suurus ja hea juhitavus tulevad esile eriti siis, kui masina kasutajad ei ole väga kogenud. Tööohutus on tipptasemel ning turvaraamistik on laaduri standardvarustuses. Hooldust vajavad kohad on kergesti ligipääsetavad, mistõttu on laaduri hooldamine lihtne. 

 

MUGAVUS

Avant 200-seeria laaduriga töötamine on lihtne ja murevaba. Erilist tähelepanu on pööratud töötamismugavusele ning töövahendid on konstrueeritud kasutajate vajadustest lähtuvalt. Laadur suurendab tööjõudlust ja säästab teie aega. Avantiga töötamine tähendab ühtlasi perega koosveedetud aega, hõlbustades aiatöid ja toetades koostöövaimu.